Szanowni Członkowie Stowarzyszenia, u progu dwunastego już roku działalności Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach poza Granicami Kraju informujemy, że w wyniku obrad Krajowego Zjazdu członków stowarzyszenia powołano nowy zarząd, który już w czwartej kadencji będzie godnie reprezentował środowisko rannych i poszkodowanych weteranów. Z ufnością i wiarą w rozwój naszej organizacji rozpoczynamy zatem kolejne działania i przedsięwzięcia służące wsparciu i opiece tak potrzebnej uczestnikom misji, żołnierzom, których los nie oszczędził.
Nasze środowisko będą reprezentowali:
Tomasz Zdziarski - Członek Zarządu,
Szymon Mutwicki - Członek Zarządu,
Michał Biłat - Sekretarz Zarządu,
Jacek Piontek - Skarbnik Zarządu,
Witold Kortyka - Wiceprezes Zarządu,
Przemysław Kowalski - Wiceprezes Zarządu,
Tomasz Kloc - Prezes Zarządu.
Dziękujemy za zaufanie i wiele wyrazów sympatii, co poczytujemy sobie jako honor, zaszczyt, a przede wszystkim wyzwanie w nowej kadencji Stowarzyszenia.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia Rannych…