Od ponad miesiąca służby mundurowe, w tym żołnierze z Pomorza Zachodniego wspólnie walczą z koronawirusem na wielu frontach, a teraz podejmują się kolejnej inicjatywy.

Żołnierze jednostek wojskowych z Pomorza zachodniego oraz „Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach poza Granicami Kraju” zainicjowały kolejne wsparcie służb medycznych. Tym razem organizowana jest zbiórka środków finansowych na zakup przyłbic oraz kombinezonów wielokrotnego użytku dla medyków, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19.

W tym celu Stowarzyszenie udostępnia dedykowane akcji subkonto bankowe nr 76 1020 3570 0000 2002 0084 0348 na które można dokonywać wpłat finansowych w postaci darowizn pod hasłem „WALCZYMY Z KORONAWIRUSEM – CHRONIMY MEDYKÓW”.

Dodatkowo zbierane są przedmioty, które będą zlicytowane na organizowanej w ramach akcji aukcji internetowej.

Pamiętajcie, że każdy z nas może pomóc w walce z koronawirusem!

Tekst: kpt. Błażej Łukaszewski

Grafika: szer. Piotr Pytel