WETERANI NA TURNIEJU SIATKÓWKI NA SIEDZĄCO.

W dniach 26-27. września w hali SP nr 8 w Policach odbył się Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco. Ta dyscyplina sportu aktywizuje osoby niepełnosprawne w różnym stopniu oraz integruje środowisko niepełnosprawnych z osobami  w pełni sprawnymi, które mogą zasilać drużyny. W kolejnych drużynach pojawiają się również weterani poszkodowani oraz weterani misji zagranicznych. To pokłosie udziału polskich weteranów w Invictus Games. Mimo sportowej rywalizacji oraz występów w przeciwnych drużynach dało się odczuć i zauważyć braterstwo krwi  i przyjaźni wśród rannych żołnierzy. Mamy nadzieję, że kolejni poszkodowani weterani  niebawem dołączą do drużyn piłki siatkowej na siedząco by łączyć sport z rehabilitacją.