Szanowna Koleżanko, Szanowny Kolego!

Stowarzyszenie pozyskało system SORGA wspomagający pracę zarządu, a przede wszystkim ułatwiający kontakt zarządu z członkami Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju.

Zanim się zalogujesz, przygotuj swoje aktualne zdjęcie legitymacyjne, które wgrasz do systemu. Posłuży ono nam również do wydrukowania nowej legitymacji członkowskiej. Wgranie zdjęcia to tak jak dodanie załącznika do skrzynki email.

Przy gotuj sobie również nowe hasło które zmienisz w trakcie logowania, dokumenty dotyczące Twojego stanu zdrowia w postaci orzeczeń.

Zastanów się nad swoimi zainteresowaniami umiejętnościami oraz obszarami które pozwoliłyby Tobie aktywnie włączyć się w społeczną działalność w stowarzyszeniu. To dla nas bardzo ważne!

Do systemu wchodzimy poprzez stronę: stowarzyszenierannych.sorga.pl

Sposób pierwszego logowania można uzyskać poprzez zapytanie na email, do weryfikacji wystarczy podać Imię i nazwisko w odpowiedzi dokładna instrukcja:

Email: zarząd@stowarzyszenierannych.pl

Tel: 791987663 najlepiej w godz. 14.00 do 18.00