Komunikat Zarządu Stowarzyszenia

1.

TURNUSY REHABILITACYJNO-INTEGRACYJNE

dla rannych weteranów wraz z najbliższymi członkami rodziny:  żona i / lub dzieci do ukończenia 18 roku życia.

Program skierowany jest do członków Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych
w Misjach Poza Granicami Kraju oraz rodziców poległych.

Rodzice poległych preferowane małżeństwa lub osoby które uzgodnią wspólne mieszkanie w 2 osobowym pokoju z racji bardzo ograniczonej ilości pokojów

Stowarzyszenie dysponuje pakietem  miejsc na każdy turnus w jednym z poniższych terminów:

1) 10 lipiec - 24 lipiec – O. Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy SUS -  Mrzeżyno; 40 miejsc

2) 24 lipiec - 07 sierpień – O. Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy SUS -  Mrzeżyno; 80 miejsc

Wnioski można przesyłać do 07.06.2021.

2.

MARSZ Z WETERANEM

Przedsięwzięcie rekreacyjno-sportowe z elementami rehabilitacji i aktywizacji weteranów poszkodowanych poprzez aktywność na świeżym powietrzu na terenie malowniczych Gór Suchych.

Zapraszamy weteranów poszkodowanych również wraz z partnerkami. Każdego dnia planowana jest aktywność sportowa w formie marszu nordic walking na kilkukilometrowych dystansach po okolicznych szlakach turystycznych. Szczególnym wydarzeniem planowanym na sobotę 25.09 będzie organizowany po raz pierwszy przez nasze Stowarzyszenie rajd pieszy pn. Marsz z Weteranem.

Planowana łączna ilość uczestników: 40 osób (weteranów i osób towarzyszących).

Termin: Przyjazd do godziny 20.00 w dniu 22 września (środa); wyjazd po śniadaniu 26 września (niedziela).

Miejsce zakwaterowania” Ośrodek Radosno w Sokołowsku.

Wyżywienie: 2 posiłki – śniadanie i obiadokolacja. Planowane jest również ognisko.

Wnioski można przesyłać do 07.08.2021.

3.

II RAJD WETERANÓW WOJSKA POLSKIEGO PO ROZTOCZU

Przedsięwzięcie rekreacyjno-turystyczne z elementami patriotycznymi oraz aktywizacją weteranów poprzez aktywność na świeżym powietrzu na terenie. W  trakcie przedsięwzięcia planowany wyjazd na Cmentarz Orląt Lwowskich do Lwowa na Ukrainę (konieczne posiadanie ważnego paszportu)

Organizatorem jest Stowarzyszenie „Jesteśmy z Tobą – Bądź z nami” z Zamościa

Liczba miejsc dla członków Stowarzyszenia Rannych 16

Termin Rajdu 25-29.08.2021

Zakwaterowanie w hotelu ALEX w Zamościu.

Zgłoszenia można przesyłać do 30.06.2021.

Wnioski do ww. przedsięwzięć można otrzymać drogą email wysyłając informację na zarząd@stowarzysenierannych.pl