Nowe zniżki dla weteranów!

Niniejszym informujemy, że są już dostępne zniżki dla weteranów od naszych partnerów.

1% podatku dla rannego weterana

Działalność naszego Stowarzyszenia skupia się na wzajemnej pomocy weteranów rannych i poszkodowanych w misjach poza granicami kraju, a także na wsparciu rodzin naszych poległych kolegów.

Kim jesteśmy

Stowarzyszenie powstało w 2008 roku z inicjatywy własnej żołnierzy w służbie czynnej oraz rezerwy, którzy służyli w misjach zagranicznych, zostali ranni, poszkodowani, lub których problemy wynikają bezpośrednio z faktu pełnienia służby poza granicami państwa.

Strategiczni partnerzy
Poznaj naszych partnerów. To właśnie dzięki ich wsparciu mamy możliwość realizowania naszych celów.
Działamy dzięki twojej pomocy

Działalność nasza skupia się na wzajemnej pomocy weteranów rannych i poszkodowanych w misjach poza granicami kraju.

Szacunek i wsparcie

29. maja to Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa oraz Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ.