Śmierć naszego kolegi

Z wielką przykrością informujemy, że w dniu 24 czerwca 2012 roku, umarł nasz Kolega, członek Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza granicami Kraju Robert CISZEWSKI.

Ś.P. mł.chor. w stanie spoczynku - weteran poszkodowany Robert Ciszewski urodził się
03 lutego 1974 roku w Busko Zdrój. Swoją zawodową służbę wojskową związał z 3 Brygadą Zmechanizowaną w Lublinie - skąd wyjechał na misje poza granice kraju - uczestniczył w
IX zmianie Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku w 2007 roku. Tam też został ranny - w wyniku czego między innymi stracił rękę. Za zasługi i bohaterstwo odznaczony  Wojskowym Krzyżem Zasługi z Mieczami.

Zarząd Stowarzyszenia oraz wszyscy członkowie składają wyrazy żalu i współczucia rodzinie oraz wszystkim znajomym.

Pogrzeb naszego kolegi odbył się w piątek 29.06.2012 roku o godz. 11.00 na cmentarzu - Droga Męczenników Majdanka - na alei zasłużonych.

W tej ostatniej drodze Roberta -  uczestniczyła delegacja Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju wraz z naszym sztandarem.