Zaproszenie na  Piknik z 62 KS Commando

Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 KS Commando serdecznie zaprasza wszystkich żołnierzy rannych i poszkodowanych w misjach - wraz z rodzinami - na piknik integracyjny, który odbędzie się 2 sierpnia w Osiecznicy na Dolnym Śląsku /~14 km od Bolesławca i ~18 km od Świętoszowa/.

W programie spotkania m.in.:
13.00 - Rozpoczęcie imprezy na Zamku Kliczków połączone ze zwiedzaniem zamku z przewodnikiem,
14.00 - Spływ pontonowy rzeką Kwisą na odcinku ok. 15km /wiek uczestników min. 10 lat/,
17.00 – Na mecie spływu catering, gry, zabawy i konkursy,
19.00 - Zakończenie imprezy

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec niewielkim zmianom w zależności od możliwości organizacyjnych i warunków pogodowych.

Ważne!!!

Od uczestników spływu wymagamy zmiennego ubioru sportowego wraz z odpowiednim obuwiem, które z pewnością na mecie suche nie będą.

Z ramienia Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju zapisy przyjmuje Janusz Raczy (791 987 668). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.