Poznacie metody, które w razie potrzeby mogą pomóc w nakłonieniu Waszego żołnierza do podjęcia leczenia, a jednocześnie przydatne będą w trudnych kontaktach z człowiekiem dotkniętym traumą pomisyjną.

Zapoznacie się także z przykładami zaburzeń związanych z doświadczeniem silnego stresu wynikającego z przebywania w strefie działań wojennych.

Koszt pobytu rodziny pokrywa ze swoich środków Stowarzyszenie Rannych. Uczestnicy pokrywają jedynie kosztywim male przejazdu.

Ze względu na ograniczona ilość miejsc prosimy o szybki kontakt na maila zarzad@stowarzyszenierannych.pl do dnia 12 kwietnia 2013 r. - podając w treści swój akces uczestnictwa w warsztatach oraz numer telefonu w celu bezpośredniego kontaktu w sprawach organizacyjnych.

Czekamy na Was !