Spotkanie z Ministrem Obrony Narodowej

monSzanowni członkowie Stowarzyszenia

W dniu 13 grudnia 2013 roku odbyło sie spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych zszerzających weteranów, w tym naszego Prezesa  - z Ministrem Obrony Narodowej. W trakcie spotkania zostało przekazanych wiele uwag i próśb do Resortu MON dotyczących pomocy i opieki - zwłaszcza nad weteranami poszkodowanymi.

W poniższym dokumencie przedstawiamy - tylko dla naszych członków - listę uwag, próśb i wniosków - które poruszaliśmy na spotkaniu.

Mamy nadzieję że wiele z nich zostanie wkrótce rozpatrzona a ewentualne poprawki zostaną uwzględnione w rozporządzeniach czy Decyzjach dotyczących nowelizowanej Ustawy o weteranach działań poza granicami państwa czy restrukturyzacji w MON związanych z powstaniem Dowództwa Generalnego.

<< pobierz >>

Pozdrawiamy