Do firm wspierających w różny sposób weteranów dołączyła firma NAC. Przekazała przedstawicielom naszego Stowarzyszenia sprzęt ogrodniczy. Chcemy, aby ten sprzęt trafił do tych weteranów, którzy mieszkają w małych miejscowościach i w domach jednorodzinnych – podkreśla Marek Rzodkiewicz. Paweł Molgo zapewnia, że nie będzie to jednorazowa akcja, a dyrektor Centrum Weterana Leszek Stępień podkreśla, że placówka, którą kieruje będzie wspierać takie inicjatywy.

Pragniemy dokonać dystrybucji sprzętu, w związku z czym prosimy kierować wnioski o przydział sprzętu na adres zarzad@stowarzyszenierannych.pl. Proces weryfikacji wniosków będzie dwuetapowy. W pierwszym etapie zostanie przeprowadzona analiza potrzeb a w kolejnym ustalenie kryteriów przydziału, takich jak posiadanie nieruchomości gruntowych, system ogrzewania zamieszkiwanego budynku, sposób pozyskiwania opału itp.