Maj tradycyjnie już jest dla nas miesiącem, który rozpoczyna sezon na realizację programów opracowanych na ten rok w minionym okresie jesienno-zimowym. Poniżej zamieszczamy listę wydarzeń jakie zaplanowaliśmy dla Was na ten rok.

1. 28/29 maja - Zawody Strzeleckie Rannych Weteranów, wręczenie pierwszych rowerów pozyskanych w ramach programu "Rower dla Weterana", Centralne Obchody Dnia Weterana w Bydgoszczy, Finał IV Rowerowego Zlotu Weteranów.
  2. 27-30 czerwca - Centralny Zlot Weteranów Działań Poza Granicami Państwa - przedsięwzięcie rehabilitacyjno-sportowe w formie pieszego rajdu górskiego w Bieszczadach.
  3. 19-26 lipca - Warsztaty Terapeutyczno-Psychologiczne w Lądku Zdroju dla weteranów i ich partnerek oraz rodziców poległych żołnierzy.
  4. 3-9 sierpnia - Kajakowy Spływ Weteranów, przedsięwzięcie rehabilitacyjno-sportowe w formie spływu kajakowego rzeką Krutynią, (udział w ramach własnego urlopu wypoczynkowego, nie będzie możliwości skierowania służbowego).
  5. Druga połowa sierpnia - Kurs Nurkowy, przedsięwzięcie rehabilitacyjno-sportowe (w fazie uzgodnień organizatorskich, udział w kursie w ramach własnego urlopu wypoczynkowego, nie będzie możliwości skierowania służbowego).
  6. 22-29 listopada - Warsztaty Terapeutyczno-Psychologiczne w Międzywodziu dla weteranów i ich partnerek.
  7. Początek grudnia - Krajowy Zjazd Delegatów i wybory członków Zarządu na kolejną kadencję. Delegatami na Zjazd Krajowy będą wszyscy członkowie Stowarzyszenia.

Tradycyjnie jak co roku, przy wsparciu Fundacji MG-13, odbędzie się program dofinansowania do wypoczynku letniego (kolonie/obozy) dla dzieci.

W miarę wystarczającej ilości środków finansowych w miesiącu grudniu planujemy zorganizowanie paczek świątecznych dla naszych członków.

Szczegółowe informacje dotyczące programów będziemy na bieżąco publikować.