W dniach 3 - 9 sierpnia 2015 r., w miejscowości Sorkwity (12 km od Mrągowa), rozpocznie się pierwsze zorganizowane tego typu przedsięwzięcie. Kontynuując pomysł rehabilitacji weteranów poszkodowanych poprzez zastosowanie sportu i rekreacji, postanowiliśmy spróbować swoich sił tym razem chwytając za wiosła.

Na szlakach wodnych łączących mazurskie jeziora organizujemy pierwszy w Polsce spływ kajakowy weteranów, który odbędzie się dzięki wsparciu PKN Orlen, będącego głównym sponsorem tej akcji. W ramach uczestnictwa zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, niezbędny sprzęt i wiele innych atrakcji. Udział odbywa się w ramach czasu wolnego.

Pierwszeństwo w kwalifikacji otrzymają członkowie naszego Stowarzyszenia posiadający status weterana poszkodowanego. W dalszej kolejności kwalifikowani będą pozostali weterani. Zgłoszenia do uczestnictwa przyjmuje pod nr tel. 791 987 662 - Marek Rzodkiewicz.

kajak weteran